MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 9635566
nr 963 5566
Matbord
+ 3 ilägg, Ek, Barockstil, längd: 140 cm, djup: 100 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:17:10
25/5 19:15:18